• ساعت : ۱۴:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ 
آخرین جلسه هم اندیشی مدیران پرستاری دانشگاه علوم پزشكی قزوین در سال 1401 برگزار شد

فرزاد رجبی یکتا، مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قزوین، از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران پرستاری بیمارستان های دولتی در سالن اجتماعات معاونت درمان خبر داد.

 این مقام مسئول ضمن ابراز رضایت از استمرار برگزاری جلسات ماهیانه با مدیران پرستاری در سال 1401 بر نقش پر رنگ مدیران در راستای اجرای دقیق قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و دغدغه های پرستاران تاکید کرد.

رجبی یکتا در ادامه با توجه به اهمیت تداوم خدمت بدون نقص و با کیفیت در تعطیلات نوروزی1402 گفت: با توجه به نقش تجدید قوای پرستاران در سلامت روحی و جسمی آنها و در پیش بودن تعطیلات نوروزی باید به صورت دقیق برنامه ریزی لازم در مراکز درمانی انجام شود تا هم همکاران از تعطیلات بهره مند گردند و هم ارائه خدمات برای شهروندان گرامی بدون هیچ نقصی تداوم یابد.

وی در خصوص مطالبات پرستاران با توجه به پیشتاز بودن اداره پرستاری در رفع موانع خدمتی و پیگیری حقوق پرستاران گفت: در تمامی جلسات مرتبطی که با مسئولین وزارت بهداشت و مسئولین دانشگاه داشته ایم، پیگیر حقوق پرستاران بوده ایم، اما برخی از موضوعات مانند اجرای دقیق تعرفه گذاری خدمات پرستاری نیازمند محاسبات دقیق است که البته  با حمایت معاون پرستاری وزارت و کارکنان آن معاونت با جدیت در دست پیگیری است.

گفتنی است در پایان این جلسه مقرر شد تا تعطیلات نوروزی کادر پرستاری به صورت دو نیمه 7 روزه از تاریخ 29 اسفند1401 لغایت ششم فروردین و از هفتم لغایت 13 فروردین1402 در تمامی مراکز دولتی در نظر گرفته شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0